Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 07, 2020, 09:31:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Изпечатай  
Автор Тема: Едно ново начало.  (Прочетена 32605 пъти)
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« -: Февруари 10, 2015, 18:09:02 »

Здравейте, артисти!
Казвам се емколес94, баща ми го измисли от както гледахме херкулес на времето. На 20 години съм и от 1 месец се интересувам от пикап-а. Октомври 2014 прекъснах една мъчителна връзка. Връзка на 4 години без бъдеще и без настояще, в която само драми и проблеми и нищо смислено освен малко секс. Бях, а може би още съм толкова скромен и затворен, че пичката ми изневеряваше, а аз и прощавах, защото си мислих, че никога няма да си намеря друга.
 След като ме остави започнах да чета за "Естественото съблазняване" на един руснак, живеещ в България. Хубави работи пишеше, но врели ми кипели, сега оценявам, че просто е преиначил пикап-а, защото е махнал обарването и ескалацията и "гради сериозна връзка" .. дрън дрън. В началото му четох книгите, следях сайта и т.н, но само на теория. Реално нищо - действието се развиваше 2-3-4 месеца от октомври до януари що го де никакъв резултат, само някакви знания, но без реално практическо приложение.
 Преди около месец, уви точно влезох в сесия и не можах да се възползвам пълноценно си поръчах книгите на Илиян и започнах да ги чета. Изчетох ги за 0 време. Мотивирах се, надъхах се и реших, че искам да стана ПУА. Върнах се в София, защото си учих в родното градче за изпита и пак както пишеше в книгите "страх", "тя си има приятел", "тя бърза" , "тя нещо друго" и все се отказвах.
 Но пък съм решен и пак отивам и отивам. По 3 - 4 часа обикалям Ринг мол и се прибирам като насран първия ден, защото нямах куража. На следващия ден отидох с 2ма приятели и пак не събрах сили, та те си нямат и идея какво е да си ПУА и само ми пречиха ..
 Така пропилях 2 дни и много преди това в страх да заговоря момичето ..
 Но не и вчера - 09.02.2015. Отидох за пореден път в Ринг мол и пак почнах да обикалям, да се оглеждам да си измислям оправдание да не я заговоря и изведнъж "майната му" отивам! Имаше 3 момичета седнали на пейки и в главата ми мина идеята да ги заговоря. Отивам при тях - " момичета, правя анкета за моя университет на тема "има ли разлика между среща на момиче с красиво и пъпчасало момче, с акне" баам смях Смотан не знаят какво да ми кажат. След първото сепване влезнах в стейт предполагам и започнах да говоря, да говоря да бърборя и ме гледаха и ми се радваха. Отговориха ми и аз знаех, че трябва да им посикам номера, да продължа играта, но нямах тази увереност .. все още я нямам. Пожелах им лек ден и им благодарих.
 Продължих напред и пак право пред мен една 7ца, много изискана, кво пък айде пак същия въпрос, бам отговори ми полафихме си, научих името и, но не взех номера и, викам айде, не съм готов ..
 Пропуснах няколко сета, защото бяха нещо от рода на 3ки и 4ки, а за една 7ца нямах топки да се пробвам.
 На излизане видях една руса снежанка, уникална поне 8ца и седя и се чудя как да подходя и тръгвам и като видях якия и приятел се радвам ,че не загазих Ухилен
 На спирката на автобуса видях една мацка, да речем 7ца, русо бонбонче и отивам към нея с поглед ееей от кога не сме се виждали, казвам и "Здравей, адашке, как си?!" и тя една сладка физиономия не не бъркаш се" и аз " ама ти не си ли Еми от ... " тя неее " и полафихме малко. Разбрах от къде е, какво учи, какво работи, ала бала тия неща, но видях, че няма желание да си говори с мен и отиде на другия край на автобуса, казах си нищо и тук не взех номера ..
 В автобуса имаше едно момиченце, което четеше една книга - "игри на глада" викам и -"Кое е по-добро книгата или филма?" Тя такава ме гледа и ме игнорира и нещо бич шийлда или умората от деня не ми дадоха да се докосна. Смени 2 лафа през половин уста, но нищо.
 Слизам пред нас от автобуса и там в магазина с кварталната продавачка се заиграх, но нищо сериозно, все пак тя трябва да е учтива - "поканих я на вечеря " и каза, че ще дойде, но най-вероятно е било шитка ..
 И накрая на вечерта пресичам булеварда към хоум суит хоум и едно маце чака спирката. Отивам при нея със самочувствие и я питам "Добър вечер, след колко минути идва автобуса за по-добро бъдеще"? Тя ми се усмихна и си полафихме 2-3 минути и се прибрах, мацката беше стара, но готина и не направих нищо, разбира се Усмивчица.
 Това беше 3тия ми ден като ПУА или жалко подобие на него Смотан ..
 Днес на 10.02.2015 реших да пикапя на центъра - свещено едва ли не място за Илиян в неговата книга. Сега пак докато влезна в стейт, докато загрея докато направя нещо абе .. минаха си 5-6 сета ..
Видях една бабичка в автобуса и станах и и предложих да седне, тя много се зарадва, видях, че зад мен една 6чка видя това и се усмихна, направих впечатление. Постоях пак прав  около 3-4 минути и АТАКА, седнах до момичето, и започна лафа - казах и ,че ме боли крака и не мога да стоя прав и да ми направи място, после почнах от къде е, аз от къде съм, какви сме бля бля. Тя работи в друг мол и  се пошегувах, че пак ще и дойда на гости, ама утре. Добре се получи и отново без телефонче Тъжен ..
 По пътя в автобуса пак седнах до друга девойка и се направих "ъъ извинете как да стигна до ХХХ" и пак тръгна лафа, уви мацката 4-ка се оказа на 15 години и реших да не я закачам, отново ...
 Отидох до университета, там на един приятел запознах се с 2 "златотърсачки" и дори не се опитах да ги впечатля .. после се запознах с още 3 мацки докато пушеха и едната си харесах, но много бързаха и отново фейлд ..
 Обикалях по центъра и пак се спекох .. изпуснах много и то красиви сета .. те ме биеха по ранг не можех да ги стигна, рани ми е сякаш за нег-ове и пак спекан си се засилих до спирката.
 По пътя пак пропуснах няколко възможности и се надъхах на една секси блондинка отидох и пробвах от подхода на Илиян - "Здравей, забелязах те от далеч и ми хареса и реших, че искам да се запознаем" и усмивка. Баам изтърси нещо и аз пренавит не я чух и 3 пъти така Смотан накрая и викам аа помислих, че ми каза махай се и за това се сепнах, малко замазах положението. Познах, че учи право, не знам как стана, но беше с голям бич шийлд и ме поряза 1-2 пъти а и вече бях премръзнал, страшен студ е навън .. по пътя към спирката една мацка вече последния сет за деня - " хей, ти не си ли Мария" и тя едно като обидено - НЕ  и се отдалечи, трябваше да ида и да се заиграя пак, но говореше по телефона и нямаше да успея така или иначе ..
 На кратко - 3-4 месеца теория от всякакви източници, 5 дни практика, от които първите три пълен провал и само последните 2 взех да живвам малко Смотан . Знам, че е слабо, но не ме амогвайте от сега и то много. Знам, че имам много да уча. Последния ми изпит минава тия дни и след него минавам пак на теория, че си отивам на село, а там няма как да пикапя, че всички се знаем, но след като се завърна отново ще се боря да стана пълноценен ПУА.
 Реално си знам грешките, знам и как да ги игнорирам, но не успявам. Илиян ми е свидетел как преди 2-3 вечери му писах едно отчаяно писмо - той ме посъветва "все едно скачаш в студена вода, в началото е гадно, после ти става яко" така и стана. Опитвам се.
 Променям гардероба си. Следя стриктно за външния си вид по облеклото. Тренирам така или иначе фитнес и бойни изкуства, само имам сериозен проблем с акнето, който понякога използвам като пикап линия да се запозная Смотан , както видяхте по-горе.
 Ако може да ми препоръчате от къде да чета още информация. Изчетох всичко в сайта, без форума, че нямах време и 2те книги на Илиян. Имам много работа по себе си, знам ... ще се постарая и ще успея, защото вчера бях ниско долу, а сега съм само долу, има малко изкачване Усмивчица
 Също така от средата на март ще пробвам вече нощна игра в Студентски и по центъра ако има хора за уинг да пишат.
 Е, чакам критики и мнения и така нататък. Само да ви повторя, че реално съм на 4 дни стаж Смотан практика и малко милост, но и да нямате все пак съм самодостатъчен и достоен и съм във фрейм и бля т.н...
Поздрави!
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2015, 21:32:04 »

Браво, Наща момче. Ти скъса асвалта на 7 места. Ако ми отговаряха толкова мацки колкото на теб, нямаше да ми изсъхва къртечницата.

Днес и аз мъчих да пикапя. От 5 изтрела, само две ми обърнаха внимание, една грозна и дебела(взех и телефона за да имам удоволствието да го изтрия, без право на помилване) И една суха пръчка(слаба мацка) дето не ги харесвам много ама е добра във фейса, даде ми сурад тефтер, ше я тровя за утре...

Ама си пич готин, дори и аз установих някой пропуски, но според моите изчисления, са достатъчни 1-2 санта на правилното място за да бъдеш извинен за тях.

Ти си човека, мачкай на пред...
Активен

Fortuna incepto signatur!
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 10, 2015, 22:32:32 »

Браво, машино!!!

+1 реп. за куража и топките! Продължавай така! Търсиш четива допълнителни гледам та отговорът ми е - марш на улицата! Чел си основния форум и книгите на Илиян. Засега ти е напълно достатъчно!

Моят съвет е да играеш сам, поне в началото. Така няма да развиеш някаква зависимост от крилото! Продължавай да отваряш като редувай директна и индиректна игра. Следи за реакцията на момите и виж кой вариант ти приляга по-добре в различните ситуации. В началото с този подход ще ти е тегаво, но пък ще развиеш по добре умението си да калибрираш правилно. Опитай се да ескалираш нещата - покана за кафе, оферта и т.н. Ако те резнат веднага задействаш план Б - стъпка назад с базици и DHV като целта ти е разговорът да протича на емоционално ниво. Като видиш, че отново ти се кефи пак офертираш - няма да се самоотсвирваш, ей! В краен случай пробваш да вземеш телефон. Фейсбук нямаш, естествено! Жокер - една ме пита защо нямам, та й казах: "Да не ме ревнува приятелката ми...". Капиш?

Искам да си дързък и да им говориш яко глупости, като междувременно вкарваш и кино. В моментите, в които умрираш от срам от себе си, знай, си най-успешен! С този подход ще излизаш постоянно от зоната си на комфорт. Това е важно, за да продължиш да развиваш играта си!

Не забравяй, че най-важната част от свалката е да се забавляваш на макс!

PS: Много се кефя като попадна на такава тема! Продължавай да пикапиш, братле и ако имаш въпроси - тука сме!  Усмивчица
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 10, 2015, 23:26:57 »

Благодаря! Усмивчица
Това е пътя. Ще го следвам.
The Pickup Artist: The New and Improved Art of Seduction - ако някой я има на pdf формат ще се радвам да я прочета и други четива. Искам да стана като Slayer и Илиян и по-добър. Приех играта като част от живота си и ще продължавам да се развивам.
Благодаря за съветите, ще се опитам да ги приложа и да изградя свой собствен стил на игра.
Лека вечер.
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2015, 00:33:54 »

За акнето си вземи арганово масло и мацай смело по муцуната иначе е приятно разнообразие да се види човек с топки който не пита:
- Как да свали единствената или как да си върне бившата дето му е била шута.
+РЕП за усилията ама престраши се следващия път поне един фейсбоок да поискаш ако от телефона те е страх.Усмивчица
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 11, 2015, 18:55:43 »

11.02.2015 година
Емколес94 играе в The Mall

Здравейте, артисти! Пак съм аз и това е моя 3ти ден на артист, истински 3ти ден , иначе 5ти или 6ти.
 И така. Излизам си аз от дома и тръгвам към рейса. В рейса един мой познат АФК, който и той ходи в мола, помислих си, че ще ми развали играта, но не се получи, защото се видяхме само 2 пъти и тогава търсех и се размина. На слизане от рейса веднага забелязах красива 7ца, която тича за автобуса си, за мое щастие го изпусна и аз действам - "Хей, направо ме изплаши, за малко да те блъсне колата, внимавай!" и тя едно такова с половин уста, че бързала и ми обърна гръб и забяга в друга посока,викам айде с теб и без теб. Това беше сет 1.
 На влизане в мола си разиграх план. Отвън имаше 2 компании от жени по 3- 3троен сет, в който пушеха и мислех да ги заговоря, но много грозни браат .. 3ки и 4ки са им много Смотан и ме стегна пак викам, айде .. повъртях се, стегна ме пак едно такова .. мислех си, как вчера на върха сега пак долу .. и пак пораженческите мисли .. влезнах в магазини поогледах се и си спомних защо съм дошъл и отново тръгнах!
 На една пейка в молчето  2 красавици едната 6ца другата 5ца. Отивам и пак  - момичета, много скучно в този мол, поне да си полафя с вас докато дойдат приятелите ми? (които ги няма и нямаше да дойдат Смотан ) и те ами добре. Аз: Между другото правя проучване - как ще отговорите на този въпрос и пробвах номера с 3ката и 7цата за познаването. Получи се ефективно в замяна на правилния отговор щяха да ми кажат имената си, но отговоа им беше 2 и 6??!? Тия луди ли са ? Смотан Нищо, пак им подадох ръка и се запознахме, залафихме дрън дрън, наговорих им някакви простотии, че уча в СУ психология, което не е вярно Смотан и дойде третата мацка. Ще я наречем М., защото после се появява отново в играта, ще видите. И тръгнаха си, едното момиче много си допаднахме, но уви пак не и взех телефона .. не можах и тва е ... продължих напред.
 Малко до тоалетната да се размине положението и отивам до една промоутърка на парфюми. Викам и - "виж не ме интересува какво предлагаш , просто искам да се запознаем, защото си красива и някак си ме дръпна" - тя се усмихна, очарова се, притесни се и и стана готино, каза си името Б. и почнахме да лафим .. казах и , че сигурно се чуди как така съм я заговорил и тя такава изненадана, бля бля пита ме дали не и предлагам работа, аз "имам 1 декар лозе за копане, ако искаш може да се уреди" и тя НЕЕ полафихме и реших, че е време за фон клоуз - викам и дай си телефона нещо не помня точно какво да се чуем някой път да се видим и тя Не .. върнах малко назад, както препоръчахте вчера и пак отдалече и накрая  и викам ай дай си телефона да се видим и тя ъмм такова добре, ама не ми звъни, аз ок , ти ми го дай пък аз няма да ти звънна - и усмивка. Даде си номера де Смотан и напред към некст таргет.
 С приповдигнало настроение тръгвам да обикалям и гледам 2 бонбончета седят и си лафят. Поседях малко около ттях, пак докато се навия и сядам " момичета какво ше си помислите ако някой, като мен така изведнъж ви се натрапи на масата?" и едната - лидерката взе да ме гони там да ме храни и аз пак да излезна от положение - "не не аз правя едно проучване " и пак номера с 3ката и 7цата Смотан днеска основно с него работя. И полафихме, сменихме си имената, но не бяха кой знае какво като характер и дори не се опитах да им взема телефона ...
 На излизане от мола на вхора стоеше една 9ка - викам готов съм, каквото това. И сядам до нея, видях е че си рови в телефона и -" Хей, нали знаеш, че след 5тата минута уайфая става платен" - леко се стресна и вкл. бич шийлда .. все пак 9ка брат, а аз на 3ти ден в пикапа Смотан и там игнорира ме, но аз нали вече съм нахален Смотан пак за изпити ли четеш, на колкко си, как се казваш, пак се запознахме Смотан и много яко пиче, после дойде майка и и ме изостави, абе личеше си, че нищо няма да стане, защото много висок ранг ..
 На излизане, забележете зад мен върви М. , точно така, мацката от 3ния сет, който отворих в началото. Изчаках я и залафихме, кой от къде е, какъв е и как е. Стигнахме до спирката, оказа се, че живеем близо еидн до друг, но на различни автобуси. И супер мина лафа и викам- "кажи си телефона да се видим да излезем някой път" и тя тръгна да го дава и хооп шибания автобус дойде :@:@ и не ми го даде, искаше да ми го даде, усетих го. Казах и името си и фамилията и да ме потърси по фейса, дано да ме потърси, щото беше свястно момиче ..  (как мислите, ще ме потърси ли?).
 До мен имаше едно готино пиче, но видя, как се задявам с М. и реших да не се пробвам .. викам айде, че и автобуса дойде. В него отново една 8ца .. много красива на последния ред седнала и аз до нея - "може ли?" - ми може. И се запознахме. Каза ми, че не обича да говори в автобуса, но като я разговорих отново за 3 и 7цата Смотан за ноктите - малко ескалирах Смотан , но в автобус сами се сещате, че просто не става .. и този път по от рано - "виж, приятно ми е да си говорим, искаш ли някой път да излезем?" и тя - ми може, аз "08???" и тя аа " не си давам номера,имала съм проблеми" и хукна, казвайки беше ми приятно, пак ще се засичаме в автобуса ..  и :@ :@ :@ малко ме хвана яд .. много готино си полафихме ..
 И вече като слезнах от автобуса в някакъв супер стейт супер весел, щастлив и много яко, а 2 часа по-рано едва едва се навих да почна - пикапа е супер!! В магазина се бъзиках с продавачката, един чичка, охраната, на пътя пресичах като ненормалник, но не ми пукаше!! Смотан това е супер веселото! Накрая видях една колежка от друг курс и полафихме, но нея не я броя, щото си я знам.
 Обобщението: мисля, че имам прогрес - (заговорих и една продавачка на часовниците между другото, но тя много кисела и се отказах. ) - чисто днес 10 нови момичета заговорих. Взех  1 телефон, щях да взема 2ри ако не беше шибания автобус и  имаше емоции .. :angel: :angel: :angel:
 Опитвам се да следвам съветите ви и подействаха! Усмивчица Ставам по-добър пикапа става част от мен. Само проблема ми е в началото първия сет докато загрея и там си полафям с няккави хора без значение да влезна в ритъм, но е супер като цяло!
 Чакам критики и съвети и похвали ако има, каквото решите.

///Дали ще ме намери М. по фейса?
///Така като настоятелно отказват да си дават телефона дали да натискам?
///Съвети как по-лесно да влизам в стейт, че изпуснах доста сетове?
///Как е за 6ти ден в пикапа, от които първите 3 дни пропиляни?
///Дали подхода ми не е много "friendly" смисъл ддз опитвам се да ескалирам към някое кафе или поне телефона за сега, но не се получава, може да е от мацките, поне така си мисля, но ако мислите, че ми куца нещо - кажете.
 Ми това е. Вие сте наред, артисти!

Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2015, 20:45:57 »

Браво  за играта, но това с 3-ката и 7-цата не го повтаряй защото така започваш постоянно да търсиш рутини и техники,  по-добре кажи някоя глупост но да е нещо ново.Така ще се разчупиш и всичко ще си стане натурално, а не като не се "получи схемата ти" и целия сет да рухне.Браво много додра игра продължавай смело!;)
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 11, 2015, 20:48:50 »

Благодаря, ще последвам съвета ти.
Активен
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 12, 2015, 02:35:22 »

Здравей, братленце! В следващите редове ще ти отговоря на въпросите в контекста на написаното от теб.

?Отвън имаше 2 компании от жени по 3- 3троен сет, в който пушеха и мислех да ги заговоря, но много грозни браат ... 3ки и 4ки са им много  и ме стегна пак викам, айде ??
? трябваше да им влезеш на тия, братле. Щеше да си спокоен, защото така или иначе нямаш очаквания нещо да излезе от разговора с тях, но пък за сметка на това щеше да се поразчупиш. Перфектна ситуация за начало на играта, от която си пропуснал да се възползваш!

?На една пейка в молчето 2 красавици едната 6ца другата 5ца. Отивам и пак  - момичета, много скучно в този мол, поне да си полафя с вас докато дойдат приятелите ми?? ? решаваш да им влезеш индиректно, което е добре, но излишно им се обясняваш. Не го прави! Не се оправдавай за действията си! Рути ти ранга много това! Това за скучното също го забравяш на мига! Един PUA  винаги намира начин да се забавлява! Изобщо избягвай да използваш негативни думи и изрази в сетовете, особено в началото на свалката!

"Виж не ме интересува какво предлагаш , просто искам да се запознаем, защото си красива и някак си ме дръпна" ? супер! Тук се пускаш по-дръзко и о, изненада ? резултатът е налице! Мацето естествено се кефи  - браво! Личи си, че си в стейт в този момент ? базикаш я успешно, завързваш непринуден разговор. Девойката показва лек интерес, но ти не си калибрирал ситуацията правилно като си побързал да искаш номера й. Важното е, че не си се самоотсвирил в тоя момент! Видя ли сега колко по-добре е да върнеш малко назад ? макар, че пак не си се справил добре, защото си продължил да натякваш за тоя номер. Да, взел си го, но сам знаеш, че е флейк ? дала ти е номера си просто, за да се разкараш! А не е като да не си говорил с нея. Все е можело да се хванеш за нещо, което е казала за себе си! Трябваше да вкараш някаква оферта: ?Tия дни се заформя едно мероприятие ? направо те взимам с мен!? Ако се беше навила я питаш: ?Къде да ти се обадя??, вадиш си телефона и записваш.

?Поседях малко около тях, пак докато се навия? ? правилото за 3-те секунди, братле ? видиш ли таргет ВЕДНАГА влизаш без колебание! Тук си бил обречен още в самото начало, защото те са те забелязали, че се връткаш около тях като хиена на мърша.

"Момичета какво ше си помислите ако някой, като мен така изведнъж ви се натрапи на масата?"  ? УЖАС!!! Думата ?натрапи? как реши да я изтреляш точно в опънъра, бре?! Ти натрапник ли си или шансът на тия да срещнат мъжа на живота си?! Никога, ама никога не използвай такива изрази за себе си ? внушаваш, че си поредната лепка, която търси внимание!

?И едната ? лидерката, взе да ме гони там да ме храни и аз пак да излезна от положение - "не, не, аз правя едно проучване ". Ти не си анкетьор, ве?!  Като те е амогнала мацката страхливо си почнал да оправдаваш действията си ? голяма грешка! Никога не го прави това отново! Като почне да те храни пичката се обръщаш към останалите: ?Тя винаги ли е толкова лоша с непознатите? Обаче вижте как й застава едната вежда като ми се пули...?.

?На излизане от мола на входа стоеше една 9-ка - викам готов съм, каквото това. И сядам до нея, видях я, че си рови в телефона й: " Хей, нали знаеш, че след  5-ата минута уай-фая става платен?" ? това е правилният подход, браво! Трябваше да й вкараш някой друг нег, вместо да я засипваш с въпроси. То е ясно, че като е хубава всички около нея й се мазнят. В началото си я изненадал ? не е очаквала така да я заговориш. В момента на слисването й е трябвало да бъдеш много дързък: ?На външен вид го докарваш, душко ама май си няма. Имаш ли сестра близначка, която умее да говори??.

?На излизане, забележете зад мен върви М., точно така, мацката от 3-ния сет, който отворих в началото. Изчаках я и залафихме, кой от къде е, какъв е и как е. Стигнахме до спирката, оказа се, че живеем близо еидн до друг, но на различни автобуси. И супер мина лафа, викам й "Кажи си телефона да се видим да излезем някой път" и тя тръгна да го дава и хооп шибания автобус дойде :@:@ и не ми го даде, искаше да ми го даде, усетих го. Казах и името си и фамилията и да ме потърси по фейса, дано да ме потърси, щото беше свястно момиче ...? ? не си успял да създадеш достатъчно привличане, прекалено бързо си минал на рапорт. Рейсът за момичето е бил с по-голяма стойност от теб...

?В автобуса отново една 8ца... много красива, на последния ред седнала и аз до нея - "може ли?" - ми може. И се запознахме. Каза ми, че не обича да говори в автобуса, но като я разговорих отново за 3 и 7цата  за ноктите - малко ескалирах  , но в автобус сами се сещате, че просто не става .. и този път по от рано - "виж, приятно ми е да си говорим, искаш ли някой път да излезем?" и тя - ми може, аз "08???" и тя аа " не си давам номера,имала съм проблеми" и хукна, казвайки беше ми приятно, пак ще се засичаме в автобуса ...? ? много обрано започваш разговора! Прекалено си индиректен и безопасен! Какво е това ?може ли? ? не търси одобрението й за действията си!!! Защо не я наказа като ти каза, че не обича да говори в автобуса? А това ?искаш ли? изчезва моментално от речника ти! Заменяш го с ?хайде?.

Ето ти примерен вариант за действие в тази ситуация. Качваш се в рейса, засичаш в дъното яка 8-ца. Веднага без миг колебание отиваш и сядаш до нея. Поглеждаш я и когато погледите ви се засекат пускаш една чаровна усмивка: ?Хей здрасти! Как си се барнала само! Да не си тръгнала на лов за мъже??. Разговорът ще тръгне в съвсем друга посока... ?Яка блузка имаш ? я сваляй да видя как ми стои на мен?. Както си седнал до нея я подушваш ? нека да усети дъха ти. Вкарваш базисно кино и лек рапорт. На изпроводяк й казваш: ?Абе хубаво се забавляваме тука с тебе, ама аз трябва да слизам. Хайде да се видим тия дни!? Вадиш си телефона и й казваш: ?Къде да ти се обадя??, след което разменяте номерата и изчезваш.

За финал ще ти дам още един съвет - не брой дните, в които си пикапил. Все още си съвсем в началото. Чака те много работа - излизай, заговаряй, стреми се да си по-директен и не толкова френдли. Като забиеш гледай да не се самоотсвириш и престани да се вкопчваш в тоя рутин 7-3 като удавник в сламка! За мен вървиш в правилната посока! Продължавай така!

Усмивчица
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
Leesh
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 12, 2015, 11:11:31 »

Поздравления за това, че излизаш и действаш!

Колкото и странно да ти звучи, това че те режат с телефонните номера всъщност е чудесен знак. Означава, че си на правилен път. Ако се отнасяше прекалено приятелски с момичетата, без да им заявяваш истинските си намерения, щяха да ти дават телефонни номера по-често. Ако им покажеш интерес обаче и са наясно какво искаш от тях, това означава - по-малко взети номера за деня.

Самото взимане на номера обаче имам чувството, че не го правиш, както трябва. За да е ефективно и да ти дават номера, трябва да имаш някаква причина. Не може ей така от нищото да й кажеш - "Дай си номера, че трябва да се разделяме!". Естествено, че няма да ти го даде. Каква причина е това? Пробвай с :

?Студено е, да отидем да си поговорим на кафе.? ? ?Оо, не мога, бързам за ... разбрала съм се с ...?. ?Ей, как се казвам?? - ?Ъъъ...", ?Кажи го пак??, "....", ?Ок, искам да те видя пак. Да пием кафе утре?? ?Не мога, на работа съм? ?Да се видим след работа тогава, кога свършваш?? ?Не мога?, ?Ок, да се видим на следващия ден.? ?Не си длъжна, ако не искаш? ?Искам.? ?Ето ти телефона ми, запиши си номера и името". "стрелни се", "дай да си запиша името, да не ме кръстиш по някакъв странен начин (тук имаш възможност да се запишеш точно по "странен начин", за ебавката. Мистър секси или няква друга простотия)?.

Така няма да е нужно и да чакаш 3 дни, преди да й се обадиш, защото ще си имаш идея какъв е графикът й и кога ще е свободна. Само звънкаш в правилния момент, за да се разберете допълнително
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 12, 2015, 15:40:24 »

Благодаря за съветите момчета! Усмивчица ще се постарая да ги въведа в следващата си игра.
Днес хем ми се иска да ида, хем не ми се иска. Утре имам изпит, едно ми е изморено и отпаднало, притеснено, какво ще стане, пък и трябва да чета, а влезна ли в стейт и в играта и ще заеба и изпита и всичко сякаш  Смотан
И сега се чудя, имам още час- два да отида и да играя, но нямам никакъв стимул нещо ..
Утре виж след изпита няма да имам извинение, но днес като че ли не е просто обикновен страх, ами "реална нужда да чета" ...
Какво мислите? ДА си дам ли 1 ден почивка, при положение, че имам изпит, но  в и в същото време,че цял месец няма да мога да пикапя?
 Ам май ще си остана вкъщи .. нещо не ми се рискува  Млъкнал Млъкнал
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 12, 2015, 19:46:25 »

12.02.2015
Пичове отидох и днеска много слабо ..
 Качвам се в автобуса и сядам до 1 8чка .. сепнах се .. и заговорих за едно билетче Смотан нищо не направих, пък и голям бич шийлд не ебава ама изобщо не ме ебава мацката ..
 Слизам си аз на мола и заговарям една жена около 30те 4ка нищо повече и полафихме малко , но ме беше гнус да продължа Смотан и  се отказах.
 Влизам в мола и заговарям една "Св. Валентинка" на входа предлагат "снимка на влюбените двойки" и аз лекичко и викам "искам с теб да се повозя на количката, хайде" и тя ъмм аз съм на работа, не мога. Викам и айде, голяма работа кво толкова? - аа не не.
 Продължих напред и какво да ви кажа пълна скръб в мола .. само двойки мъж и жена, грозни жени, жени на по над 30 години, аз съм на 20 години и търся нещо младо .. като по протокол пак изпуснах 2-3 сета, които бързаха и ме "стегна " ..
 Заседях се и по пътя спрях една мацка, с кояот се разминахме 4-5 пъти, тя носеше картон и за това я запомних. И я спрях - "хей, знаеш ли, че когато хората се засекат повече от един път трябва да се запознаят?" И тя изненадана хмм , разменихме си имената Смотан и нали го пробвах натурално - тишина .. какво правиш, как си пълна издънка .. ама не ме кефеше, пак беше мацката стара за мен .. аз съм на 20, тя поне на 30 .. и демотивирам се .. пък и като чу, че съм на 20 и студент направи поглед "няма как и кво да стане" и взе да ме гледа като хлапенце ..
 След нея влезнах в един магазин и лекичко почнах с продавачката .. "Искам да се запозная с теб, каква е процедурата?" - подавам си ръката и се запознаваме, полафихме 10-15 минути за модата, за нея, за мен и бля бля бля и викам - добра компания си, искаш ли да излезем някой ден на по кафе и там да си полафим? и тя .. ама аз, прекъсвам я, нищо сериозно, бе душа!? И тя, ама аз си имам приятел .. и той няма да е много доволен. Дойде ми на ум "антишитката" ами нищо точно ще има кой сутринта да ни носи кафе, но не я казах, стори ми се едно такова грубо и не на място .. излезнах си и и пожелах лека вечер ...
 Направих 2 врътки нищо - отново няма момичета, стари хора и влюбени двойки ..
 Отидох на спирката и там - няма, в автобуса няма .. изобщо .. много слабо тази вечер.
 Яд ме е, че не спрях 2-3 сета, които имаеше, защото си мислех, да загрея, ала бала, но правилото за 3те секунди трябва да се спазва, уверих се! ..
 Днес беше кофти ден. Най-вече, заради това, че имам много за учене, че утре имам изпит, наложих си го да отида на сила, мислих, че като влезна  в стейт и ще се получат нещата, но не стана така както го исках .. пък и сетове нямаше .. обикаляне за няма нищо в общи линии, но основно в мен си е вината. Ако бях заговорил тези сетове щеше да бъде друго и освен това ако ... както и да е. Утре след изпита ще наваксвам Смотан
 Обобщението - 3 мацки, грозни , с които уж да влезна във форма, 2 сета, с които нищо. . нямаше го вътрешното състояние и ..
 Утре ми се иска да направя една игра с крило по центъра, ще се радвам ако някой с опит дойде с мен малко да ме понаставлява, да ме по бутне, да ми каже ти бъркаш тук и трябва да направиш това. После ще ходя на диско след изпита и може да пробвам нощната игра. - Трябва ми човек, с когото да се доиздялам, желаещи?
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 13, 2015, 00:02:59 »

Спокич пич , няма такива дето 24/ 7 да са успешни машини. Не се филмираш толкова , неуспеха пак е успех ...опит му викат.
Активен

Никога не се отказвай .
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Март 12, 2015, 17:04:22 »

Здравейте, артисти!
 30-тина дни си бях "на село" и не можех да пикапя, през това време се отдадох на теория и изчетох сумати неща и стигнах до извода, че всичко е едно. Играта е просто- нужна е ПРАКТИКА! Но най-вече топки ..
ИГРАТА В ХАСКОВО
 Днес имах изненадващо път към Хасково, макар и да имах доста работа и напрежение на главата реших да отворя няколко сета, все пак за какво ги чета тези работи!?! За съжаление времето беше гадно, валеше от време на време, рано сутрин бях и сетовете не бяха станали и като цяло кофти време за дневна игра и то на улицата ..
 Започнах със Сет 1 - "Здравей, как да стигна до %$5453? " - тя: Ами "д;алмдасдад;лмф" и това беше .. слабо като цяло, но интересното беше, че като се впуснах без да го мисля наистина се получиха нещата от самосебе си, което беше нещо ново и готино за мен.
 След това един троен сет от хлапачки -5ци - 6ци .. малки, надути и глупави .. направих се на луд -" момичета, знаете ли къде има магазин за хубави дрехи?" - те амии само на право, право ,право и право (смях), лигавене, стана им едно готино, че някой ги заговаря, малко лафче, бъзици, майтапи, но грозни за да предприемам нещо ..
Сет 4 беше по-успешен - отидох и направо влезнах без да се замислям - "здравей, как да стигна до ХХХ?" и тя почна да ми обяснява, направих се на луд , че не я разбирам и тя пое инициативата, там не разбрах какво стана Смотан бях застанал не право срещу нея, а тя се обърна към мен, започнахме да ходим до въпросното място и почна да ми дава IOIs - гледа ме, пита ме, интересува се от мен, правех се на мистерия - давах и половинчати отговори, опитвах се да демонстрирам DHV kaто се правех на "самоуверен", непукист, смел и т.н .. стигнахме до мястото и поседя с мен още 1-2 минути, предложих и да остане 5-6 минути докато приятелите ми дойдат (никога няма да дойдат де Смотан ) и тя отказа, защото бързаше за практика и  се разделихме, щях да и взема телефона, но реално нямаше смисъл, защото бях на 100км от Хасково по местожителство и никаква файда ..
 ОТ там една почивка, хапване, кафенце, приятели и  след няколко часа дойде време да се прибирам.
Сет 5 беше най-успешен. Влезнах в едно като молче там и пак мъртво .. по цяло Хасково, не знам какво време улучих, но никакви сетове .. нищо .. както и да е. Купих си едни дънчици , много готини Смотан  и от там в една книжарница едно бонбонче поне 7ца-8-ца ии подминах я, сегна ме, ама си викам аре, и без тва трябва да се прибираш .. - влизам и първо като клиент, че пак паника .. заговорихме се за книгите, демонстрирах и познания в различните жанрове, тя учила психология, а аз имам познания по приложна психология и я "надиграх" абе показах и, че съм над нейния ранг Смотан пък и беше красива, това вие ще кажете дали е НЕГ-хит, но беше целта му - "ааа, трябва да си сменим ролите, май аз ги разбирам нещата повече от теб .." (ставаше въпрос за книгите), от там не рапорт, ами колкото да се доказвам, понаучих това и онова за нея, и малко казах за мен, смисъл 40% на 60% да речем .. не беше само за нея да си говорим и тип "разпит" и и викам - "приятна ми е компанията ти, хайде някой път да излезем ?"  - тя: ами добрее, аз вадя телефона и "08..??" Даде си телефона и Phone CLOSE .. много се зарадвах, ама супер Смотан 
 Със Сет 4 можеше и щеше да се получи ако имах време и бях от града, просто ИОИ-тата си ги имаше .. със Сет 5 нещата отново добре провървяха .. при първите сетове не бях играл от 1 месец и си личеше, ама и не се старах .. нямах достатъчно добра енергия и се разпадна сета, по мое му ..
 Как изглеждах аз: Усмихнат, самоуверен, АЛФА непукизъм - не ме ... че ще ме отреже, добре облечен и добре миришещ, имах добър стил, чистичък , говорех правилно без да заеквам или мрънкам или нещо друго. Не показвах интерес първи и доволен бях от себе си! Усмивчица
Майката му е практиката, това е .. колкото и да четеш, докато не започнеш да практикуваш какво ти куца и т.н, е прзна работа ..
 -------------------------------------------------------------------------------------

Тук ми са въпросите :
1. Как да поддържам високата си енергия, защото се уморява човек. По едното време след сет  3 си пуснах едни надъхващи мелодии от телефона и влезнах отново в настроение, но бързо се изпари пак.
2. Ще изчезне ли някога напълно страха от заговаряне на непознати момичета? В началото се ужасявах, сега ми е като приятна тръпа, а дали ще стане като нещо нормално някога?Експертите нека се произнесат Усмивчица
3. Много ме е яд когато изпускам сетове .. днес 3-4 сета, много добри, не успях.. тръгнах, и докато измисля план се отдалечаваха ... Въпроса ми тук е  - ако се затичам и ги спра, дали "тяхната реалност няма да погълне моята", както пишеше някъде Slayer? Или да се пробвам с "дотичване, знак стоп, обясняване защо я спирам и рапорт"? Какво мислите?
------------------------------------------------------------------
И накрая - игра в ХАСКОВО или няма, или са малко играчите. Като отворих тези 5 сета всички се почувстваха супер готино, че изобщо някой ги заговаря и си лафи с тях .. къде сте момчета? Има ли ПУА там?

ПОЗДРАВИ!  Готин
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #14 -: Март 13, 2015, 08:55:30 »

И накрая - игра в ХАСКОВО или няма, или са малко играчите. Като отворих тези 5 сета всички се почувстваха супер готино, че изобщо някой ги заговаря и си лафи с тях .. къде сте момчета? Има ли ПУА там?

ПОЗДРАВИ!  Готин

Един път съм ходил в Хасково и ....... много ми хареса. Имаше страшно много яки мацки а за баровете да не говорим.
Активен

Никога не се отказвай .
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Изпечатай  

Отиди на: