Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 25, 2021, 07:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 70
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 397258 пъти)
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #60 -: Декември 27, 2011, 00:23 »

ПС Хубавото, което ми се случи току що е, че получих у-ни-кал-на рокля за Нова година...  :sleepy:
Шит: Твойта черна рокля..............заблуждават че обещават.....

Отг: Не е черна, тигре, не е черна...ако тази Коледа си в списъка с непослушните момчета, може и да видиш какъв цвят е... Намигване

За харема аз отговорих вместо приятелката ми, че искам и че предполагам той е евнуха, който го пази...определено ме издразни, въпреки че не го познавам...той отговори, че не е и че всички атрибути са си му на място и после вече не съм чела какво са си писали и имало ли е продължение...

Нямам нов, някой друг да дава...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #61 -: Декември 27, 2011, 02:41 »

ами аз ще пусна пак моя, на който никой не успя да отговори предния път (верно че е гаден)

шит: ти кой беше?( със заядлив тон, в дискотека, непозната кифла, нещо я питах за приятелката и)
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 157

Профил
« Отговор #62 -: Декември 27, 2011, 11:29 »

ами аз не мога да отговоря, някой които се сети да отговори

шит-чакай тук
шит- дръж ми, за малко чантата
шит-на среша... съм бързам
шит-ти пълно менте ли си или само наполовина
шит-ти някакви нередовни хапчета ли вземаш
шит-абе хубаво момче изглездаш, но си много груб на моменти
Активен

Всичко, което ти се случва, е отражение на твоя вътрешен свят. Хората, които срещаш, отношението им към теб, историите, които се повтарят в живота ти, съответстват на твоите най-дълбоки убеждения, нагласи и очаквания. Когато започнеш да опознаваш себе си, да откриваш бариерите, които ти пречат, и започнеш да ги преодоляваш, ти ще усетиш как с всяка промяна в теб се променя и всичко около теб.

Защото светът е в ТЕБ!

Защото промяната, това си ТИ!
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« Отговор #63 -: Декември 27, 2011, 15:08 »

Цитат
шит: ти кой беше?( със заядлив тон, в дискотека, непозната кифла, нещо я питах за приятелката и)
Отг: Оня с коня !

Цитат
шит-чакай тук
Не знам с какъв тон ти го казва това и понякога незнам дали е шит, но в случая аз бих отговорил така :
Отг1: Сега или веднага ?
Отг2: Ок , утре по това време ще чакам Намигване

Цитат
шит- дръж ми, за малко чантата
Отново тук аз съм имал случай със цигара , но ако наистина виждаш ,че момичето има нужда от помощ и помогни , но ако няма :

Отг1: Ще ти я държа при положение , че ти ми подържиш пурата Усмивчица (да се сеща)
Отг2: След малко

Цитат
шит-на среша... съм бързам
Отг1: Ок , изпусна възможноста , от която ще се възползва друго момиче
Отг2: Бързата работа , срам за майстора
Отг3: Който бърза , си замина ! Усмивчица

Цитат
шит-ти пълно менте ли си или само наполовина

А ти тъпа путка ли си или само понякога ?

Цитат
шит-ти някакви нередовни хапчета ли вземаш
Да , ако искаш и на теб мога да взема . Доставката е безплатна Намигване

Цитат
шит-абе хубаво момче изглездаш, но си много груб на моменти

Уча се от теб !

И тъй като не получих отговор на предишния ето го отново :

Амог: ти момиче ( по конкретно  п*тка)  не си видял  , сега се обаждаш 

Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #64 -: Декември 27, 2011, 22:30 »

И тъй като не получих отговор на предишния ето го отново :
Амог: ти момиче ( по конкретно  п*тка)  не си видял  , сега се обаждаш 
Отг: Как да не съм виждал, нали те гледам от години.
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #65 -: Декември 30, 2011, 10:30 »

незнам дали е шит ного пускам

откъде ми взе скайпа
Активен

Всичко, което ти се случва, е отражение на твоя вътрешен свят. Хората, които срещаш, отношението им към теб, историите, които се повтарят в живота ти, съответстват на твоите най-дълбоки убеждения, нагласи и очаквания. Когато започнеш да опознаваш себе си, да откриваш бариерите, които ти пречат, и започнеш да ги преодоляваш, ти ще усетиш как с всяка промяна в теб се променя и всичко около теб.

Защото светът е в ТЕБ!

tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #66 -: Декември 30, 2011, 10:42 »

Понякога трябва да отговаряш с твърдост. Така си ясен в намеренията си, и показваш че си награда и имаш право да поискаш да си пишеш с нея. Не крий а си кажи право от къде си го взел...Налагай си фрейма един вид..
meto отговорите на шитовете ти въобще не са въздействащи...всеки може да се прави на интересен и да измисли някви отговори. Идеята е да са въздействащи и хитри
Шит: Ти кой беше?
Отг: А ти коя беше?
Отг: М-Е-Т-О. Запомни това име(с ебати увереността)
Шит: Чакай тук
Отг: Първо тук после на едно друго място ще те чакам Намигване
Отг: Да те чакам за какво?
Шит: Дръж ми замалко чантата
Отг: Аз да не съм гардероб
Отг: Само съпрузите държат чантите на жените си. После трябва да изпълниш съпружеските си задължения...
Отг: Ако ми измислиш хубава награда, може и много да я подържа...
Отг: А ти какво ще ми подържиш?
Отг: Що, ще се събличаш ли?
Шит: Пълно менте ли си или наполовина
Отг: При мен половинчати работи няма. Само че не съм менте Намигване
Отг: КАто ти скъсам бандерола, и ти ще станеш менте...
Шит: Някакви нередовни хапчета ли взимаш?
Отг: С лекарства няма да ме излекуваш...Трябва обстоен преглед и спецаилно лечение от теб...(п.с. тоя нейния е малко негативен шит, може да се наложи контра агресия или бай бай ако е била агресивна...щото има някой жени ще те мачкат до дупка..т.е. ако го е казала по негативен начин, хитрост и остроумие не вървят а трябва да се пресече агресията й(разбира се щом е жена ВНИМАТЕЛНО))
Отг: Ти да не си ми личната лекарка, та ме питаш такива работи?
Отг: Важно е че нямам нужда виагра да взимам Намигване
Шит: А бе хубаво момче изглеждаш, но си груб на моменти.
Отг: Важно е, че не е винаги
Отг: А това което ми каза сега, не е ли грубо?
КАт цяло не са мноо умни шитовете тия, така че кво да отговориш толко на такива...ама поне въздействайте на жените а не някви празни приказки оня с коня оня с магарето щото така и с пари и красота и с квото и да е, с празни приказки жени не се печелят, абсолютно лишени от логика и налагане на фрейм.
Сега измислих мноо добър отговор на един шит, който ме е поставял в шах много пъти
Шит: Ти ме искаш само заради секса!
Отг: Ми ние няма да правиме само секс...
 Ухилен
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3938

Профил
« Отговор #67 -: Декември 30, 2011, 10:44 »

незнам дали е шит ного пускам

откъде ми взе скайпа

Не е шит това, братле.
Шит е, когато иска да те тества дали си алфа или бета.
А ако си й взел скайпа тайно отнякъде, вместо да имаш смелост да се запознаеш директно с нея - вече сам си показал, че си бета и няма нужда да те тества.
Активен
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #68 -: Декември 30, 2011, 23:22 »

Не е шит това, братле.
Шит е, когато иска да те тества дали си алфа или бета.
А ако си й взел скайпа тайно отнякъде, вместо да имаш смелост да се запознаеш директно с нея - вече сам си показал, че си бета и няма нужда да те тества.
Не е баш така. щото на питането
откъде ми взе скайпа
Може да отговори така (ако все пак знае малко за нея):
"- Елементарно, ама ще ти го кажа като се видим на кафе. /Гаранция тая няма да спи ако не разбере от къде има скайпа/.
Ако пък много натега и не може да устиска до кафето /или пък ако се стигне до кафе, обяснението е (но след дълго пържене):
-Написах името ти в Google, излязоха 3 259 213 резултата, тези от Български страници бяха 220 413, най-често се срещаше в един сайта за запознанства и в един форум за цветя. От там видях че си ти и ти намерих е-майла. Написах го в Skype и излезе твоя профил. Елементарно, както ти казах
"
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #69 -: Декември 31, 2011, 17:49 »

шит-какво си пил тази сутрин
Активен

Защото светът е в ТЕБ!

TreantBG
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 292

Профил
« Отговор #70 -: Декември 31, 2011, 23:53 »

шит-какво си пил тази сутрин
Отг: Нектар от сливи Смотан

Сега ви представям колекция от шитняци и въпроси, на които им трябва креативен отговор, дрикетно от Златка Димитрова.
Видеото можете да намерите http://play.novatv.bg/play/257444

1) - Забавно? Какво имаш предвид за теб забавно?  (Иван, момчето, каза че днес му е било забавно)
2) - А ти се притесняваш момичетата да не те изядат така ли?
3) - А като си ненормален какво правим?

и много много други...

Просто не можах да следя всички шитове, от толкова facepalm-ове така да се изразя Смотан
Активен
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #71 -: Януари 01, 2012, 13:44 »

аз бих отговорил така
--не страхувам се дане ме изнасилят
-нали знаеш на ненормалните къде им е най силната област "секса"

незнам до колко са добри отговорите ми все пак съм все още начинаещ

за другите не се сещам

шит-върви си по пътя
шит-не си ли много нахален (не знам дали това е шит )
шит-Аз съм семейна с дете
шит-омъжена съм (моля ви дайте някакъв отговор ама да не е "И аз имам

телевизор    ама ходя и на кино" защото много лесно те отрязват с "Ами ходи си")

Активен

Защото светът е в ТЕБ!

hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #72 -: Януари 02, 2012, 00:04 »

1) - Забавно? Какво имаш предвид за теб забавно?  (Иван, момчето, каза че днес му е било забавно)
Отг:  И да ти кажа, нямаш капацитет да ме разбереш

Отг: Не, точно от обратното се притеснявам
Орг: Луд уморя нема, значи можем да правим секс ако си издръжлива.

шит-Аз съм семейна с дете
шит-омъжена съм
Отг: Че аз да не ти предлагам годежен пръстен?
Активен

auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #73 -: Януари 02, 2012, 17:25 »

шит-пил ли си си хапчетата
Активен

Защото светът е в ТЕБ!

a_beautiful_mind_
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #74 -: Януари 03, 2012, 14:22 »

шит-пил ли си си хапчетата

Отговор: Не съм, но можеш да ми услужиш с твоите.

Шит: Ха-ха, толкова си остроумен! ( с ироничен тон )
Активен
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #75 -: Януари 03, 2012, 23:57 »

Шит: Ха-ха, толкова си остроумен! ( с ироничен тон )
Отг: Ха-ха, мислех, че само умните жени го разбират.
Активен

sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #76 -: Януари 04, 2012, 03:00 »

шит:не си ми интересен вече (по скайп, след като ме е видяла преди това на снимка и вика, че искала да види брат ми и аз я питах - видя ме и повече не искаш да ме виждаш ли?)
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #77 -: Януари 04, 2012, 07:58 »

шит:не си ми интересен вече (по скайп, след като ме е видяла преди това на снимка и вика, че искала да види брат ми и аз я питах - видя ме и повече не искаш да ме виждаш ли?)

-Чак сега ли разбра. За жалост ти си по скучна и от мен, а на мен не ми се скучае и явно трябва да си намеря друга
Активен

Защото светът е в ТЕБ!

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #78 -: Януари 04, 2012, 21:24 »

В момента дават някоя от Мисиите Невъзможни, и Том Круз се състезава на пътя с няква яка мацка, колите се подхлъзват, и тя провисва от вратата на колата си от една скала, той, скача, дръпва я, той седи в колата, тя е отгоре му, после тя го пита:
Тя: Е, за какво искаш да си говорим?
Той: За много неща. (и тръгва да я целува)
Тя, шит: Много бързаш.
Той: Да изчакам ли от приличие? (и я целува)

Хареса ми цялата ситуация и веднага му хрумна да го драсна тук. Усмивчица Ако някой има друг готин отговор, да дава.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #79 -: Януари 04, 2012, 21:29 »

Да си чувала за цирк Балкански - там се занимават с проблемите на хора като тебе.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 70
  Изпечатай  

Отиди на: