Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 19, 2021, 05:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 70
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 387922 пъти)
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #960 -: Декември 09, 2013, 14:22 »

А за Мистериозния и мен, е....то е ясно кой кой е...все пак той има ли 3100 мнения тук? и 200 и кусур репутация Ухилен

Ми и аз затова се затруднявам да преценя кой от Мистери и Кейтарн е по-готин.
И двамата не сте чукали Здрач, следователно или сте еднакво готини (поздравления Кейтарн) или сте еднакви смотаняци (лошо, Мистери, лошо).
Друг критерии не мога да измисля Ъ?

@ Берсерк
Ние Здрач много добре я разбираме какво казва, но не съм съгласен и за това, че и е умряла котката и днес не е на кеф, да се самообвинявам, че сигурно не съм имал силен глас като съм я заговорил. Или нещо с енергията не съм уцелил.
Тоест не прехвърлям отговорността за моя подход на нейната котка, но и е пресилено да мислиш, че всичко е само в твоите ръце и да се самобичуваш, че винаги ти си бъркащия, а тя е принцесата, която чака да и подкосиш краката.
Все пак и котките умират .... и световната банка има проблеми
Което влияе на сексуалния живот на Здрач, не на моя.
Аз ако не ми се получи с нея ще правя секс и с по-тъпа жена в крайна сметка
Активен

Fake it 'til you make it!
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #961 -: Декември 09, 2013, 15:43 »

Ние Здрач много добре я разбираме какво казва, но не съм съгласен и за това, че и е умряла котката и днес не е на кеф, да се самообвинявам, че сигурно не съм имал силен глас като съм я заговорил. Или нещо с енергията не съм уцелил.
Тоест не прехвърлям отговорността за моя подход на нейната котка, но и е пресилено да мислиш, че всичко е само в твоите ръце и да се самобичуваш, че винаги ти си бъркащия, а тя е принцесата, която чака да и подкосиш краката.
Що да не се самообвиняваш? Не виждаш ли какво става като някой напише репорт - критици винаги се намират, това е защото перфектна свалка няма, винаги един тук ще се сети за по-добър отговор или реация в дадена ситуация, дето даже не може да се докаже дали наистина би бил по-добър. Въпросът не е в това да намериш конкретната причина защо точно този път не се е получило, а генерално да оправиш проблемите. Когато някой на уъркшопа заговори няква с мъмрене, изгърбен и кофти облечен, и тая го подмине/изгоини, идеята не е да седнем да гадаем конкретно защо с тая не се е получило, защото това - 1, невъзможно е да сме сигурни, че дори спазвайки всички съвети, и тя да е била в добро настроение пак е нямало просто да не е "нейн тип", 2ро, че следващата мацка ще е различна, така че конкретнатната причина защо тази те е отсвирила, няма връзка с това защо някоя друга би те отсвирила. Обаче когато същия ученик си мъмри историите, илиян ще му каже, да говори по-силно, защото ГЕНЕРАЛНО да говориш по-силно е по-добре отколкото да говориш по-тихо. Както и да си по-самоуверен е по-добре отколкото да си с по-ниско самочувствие, но никой вариант не ти дава гаранция. Да, когато си начинаещ, ПОВЕЧЕТО пъти е в теб проблема. Ти си влязал слабо, бил си неуверен, заеквал си, тихо си говорил, говорил си тъпотии, кво беше там за секси архитектката и счетоводителката, или пък изглеждаш зле. Проблемът спира да е в теб, когато задобрееш, обаче работата е там, че когато задобрееш, вече ти е през унуя къде е проблема, и вместо да го мислиш, просто заговаряш следващата. Сериозно, разсъжаваш като начинаещ *някъв спорт*ист - аз кво съм виновен, че топката като я ударих отиде натам?! Ми ако беше достатъчно добър, щеше да предвидиш, че топката ще отиде натам и да си на правилното място. Ама това че някой път не улучваш пак не е важно. Аре да хванем бас, че професионалистите БОЛ-илисти след като изпуснат топка не сядат да анализират защо са я пропуснали, а просто приемат че са направили каквото са могли и се съсредоточават върху следващата (топка), или най-много да обсъдят защо общата стратегия е било кофти - в пикъп насока, сиреч, какъв ти е бил гласа, ала бала.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #962 -: Декември 09, 2013, 16:09 »

Пуяк, то по тая логика винаги може да си казваш и да се утешаваш, че не ти се получава, щото има котешка епидемия и на всички жени са им умрели котенцата точно тоя ден...

И на Мистери или Пешо може да е умряла баба му точно тоя ден и да не му е до свалки..това не го прави по-малко готин, отколкото е, или повече, щото тоя ден сваля или не...

Вие мислите (абсолютно погрешно), че щом кажеш на една жена, че е готина/че я харесваш, това автоматично ти сваля ранга...

Напротив, сваля вашия, ако и без това нямате такъв, и трябва да фейк-вате. Но няма нищо по-секси о  готин уверен мъж, който ти показва, че те желае и че си страхотна в очите му.

За какво ти е да си с мъж, който (се преструва, че) не те харесва, тъпа си, грозна си и говориш глупости?!
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3932

Профил
« Отговор #963 -: Декември 09, 2013, 16:29 »

Теорията на Мистери, че влизаш винаги с по-нисък ранг отдавна е отречена и оборена.

Добре де, ти винаги ли си с по-висок ранг от пичките, които сваляш?
Не си използваш потенциала ако е така. Би могъл да ебеш и пички с поне равен или по-висок ранг от твоя.
А пичките винаги шитват в такива ситуации - когато си мислят, че са с по-висок ранг от теб. Един начин за справяне с това е да им отвърнеш с техните камъни по тяхната глава. Малко да им нахраниш хамстерчето, както вика Хартиста.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #964 -: Декември 09, 2013, 18:46 »

Това, че сваляш/заговаряш/правиш комплимент на жена, не ти сваля автоматично ранга. Както това, че я негваш/обиждаш/пренебрегваш, не ти го вдига автоматично.

Ако Брад Пит отиде и каже на обикновено хубаво момиче, че я е харесал, това да не би да му сваля автоматично ранга?

Аштън Къчър като е свалял Мила Кунис - и двамата богати, красиви и известни, да не би да е имало значение на кого колко точно му е ранга. Сигурно и тя го е шит-вала колкото и другите...

Има значение и в каква среда си свикнал да се движиш...една жена може да е свикнала да общува само с простаци и ти да й се сториш много различен и по-добър от обичайното, може и да се движи в среда на мутри и ти да не си достатъчно вървежен за нея - трудно е да погледнеш и предварително да кажеш от двама ви кой какъв ранг има...ти я гледаш по външност, тя те оценява по друго, все едно ябълки и круши сравняваш...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #965 -: Декември 09, 2013, 19:11 »

Тук обаче изпускате един тънък момент. Ако брад пит отиде и каже на някоя че я е харесал, тя вече знае кой е, знае че е богат, известен и готин. Но това е само защото е БРАД ПИТ. Ако е някой със същата визия, но не е известен и богат, ще има съвсееем малко повече успех, заради визията си, но като цяло пак масово ще го подминават. Аз ако отида и го кажа на някоя тя не знае кой съм, и като нищо може да си каже "тоя пък къв е отчаян, че чак тръгнал по улиците да се обяснява на момичета", пък ако ще и милионер да съм, няма как да го знае. По същата причина е напълно възможно и да ме подмине без реакция, може пък и да шитне нещо, и нататък вече зависи как се справя. Обаче ако не шитне? Ако просто каже "мерси" и си тръгне? Какво? Да я дърпам за ръкава да й се обяснявам колко съм готин ли? Затова да, можеш да си увеличиш шанса за успех като си готин, справяш се със шитовете, и те бива в комуникацията и създаването на емоция, обаче тъй като си оставаш един никой си, има и голям шанс мацката просто да те подмине и "наградата" да остане без получател. Шано, общо взето.

Ама предполагам здрач не се сеща за този детайл (известността), защото предполага "игра" в социалния кръг, сиреч, има предостатъчно време да се показваш като готин преди момента "абе харесвам те, айде да излезем". Но на улицата....докарвай го колкото искаш с глас, визия, стойка и лафове, обаче повишаване на успеха с повече от едноцифрено число в проценти не очаквай. Сори, ама това е истината за играта на улицата и никой не може да ме убеди, че има успех по-голям от 10% (и то ако е някъв супер мега майстор), или айде, може би маааалко над 10%, пак зависи от таргет групата, времето, изобилието, дали в един ден си ги пикъпил всичките и т.н., много variables са.

Така че всеки да си преценява дали него го кефи повече такъв тип грайнд, или да изкара пари с нещо, да се занимава с различни и интересни неща, и просто "да е себе си и да се забавлява" и мацките да идват сами да го свалят в дискотеката.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #966 -: Декември 09, 2013, 19:40 »

Но на улицата....докарвай го колкото искаш с глас, визия, стойка и лафове, обаче повишаване на успеха с повече от едноцифрено число в проценти не очаквай. Сори, ама това е истината за играта на улицата и никой не може да ме убеди, че има успех по-голям от 10% (и то ако е някъв супер мега майстор), или айде, може би маааалко над 10%, пак зависи от таргет групата, времето, изобилието, дали в един ден си ги пикъпил всичките и т.н., много variables са.

Така че всеки да си преценява дали него го кефи повече такъв тип грайнд, или да изкара пари с нещо, да се занимава с различни и интересни неща, и просто "да е себе си и да се забавлява" и мацките да идват сами да го свалят в дискотеката.

Да, прав си, но Илиян, Берсерк и ко са казвали нееднократно, че не ходят пред НдК с калкулаторите в джоба и не си водят статистика за успеваемост (примерно брой клоузове спрямо брой заговряния). Че е numbers game е ясно, че има зависимости от всякакъв тип, пак е ясно, но тук зависи от какъв ъгъл гледаш на нещата и няма правилно и грешно-всеки за себе си и както ти харесва повече. Да не говорим, че крайният резултат никога не е на 100% гарантиран, щото ти може дори и да си стигнал до там да останете без дрехи с момичето, ама да не ти стане пишката. На всеки може да се случи все някога.

Нека всеки си избира подхода и пътя. А бе не знам с какво да го сравня-примерно с това, че си гладен. Ние, като човешки индивиди, имаме физиологична потребност да се храним и да поемаме определено количество храна, за да функционираме правилно.  Оттук имаме два варианта за постигане на крайния резултат:

1) Поръчваме/купуваме си нещо готово и директно го ядем или
2) Избираме по-дългия път на това да си купим продукти от магазина, да се върнем у нас, да нарежем, нагласим всичко както сu трябва, да питаме майка си за помощ по телефона, ако не сме сигурни за нещо, да го сложим в печката и да чакаме час-два да стане готово, живеейки в някаква неизвестност от това колко добре приготвено ще го извадим накрая. Но пък така ни е тоооолкова по-вкусно и сме един вид горди със себе си. Не, не е речено да го снимаме и да го пускаме във фейса-това е кифленско, но сме горди, удовлетворени от себе си и ни е било много по-вкусно.

Та Илиян и останалите явно са достигнали такъв етап, където вече твърдо се кефят повече на втория начин и искат сами да си "купят продуктите и после да си приготвят собственоръчно вечерята". Останалите имаме цялото право на света да не харесаме този метод и да предпочетем първия. Отново-няма вярно и грешно тук; има личен избор, като трябва да сме наясно, че едното е малко по-време- и трудоемко от другото. Усмивчица

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил
« Отговор #967 -: Декември 09, 2013, 20:02 »

Точно това означава в превод, и затова можете много успешно да го използвате и вие в разговор с момичета.
Дори да е казала нещо много умно, пак можеш да вметнеш едно "фо уиъл?" с тон все едно Али-Джи го казва и тя ще почне сама да се съмнява дали не е изтърсила някоя глупост.
Дреболия, ама като се натрупат достатъчно такива дреболии...
Aбе гледай да не се простреляш в крака така. Правили са ми го това доста. Казвам нещо, което е очеизвадно за всеки интелигентен човек. Той ми вика "Сериозно ли?" и ми се хили.
Моята реплика "Да, сериозно. Не си съгласен ли нещо?"
Оттам нататък за него е само lose-lose ситуация.

1. Може да оспорва очевидна истина и да се покаже пълен идиот.
2. Много често срещан отговор е "Просто се учудвам, че жена може да каже такова нещо" при което разговорът приключва едностранно от моя страна.
3. Май най-често срещаният отговор е мънкащият. "Ми... не че не съм съгласен, питах ей така". Retreat, retreat!
4. Един се помъчи да ми извърти масата с "Много се палиш!". Не го удостоих с отговор, само го погледнах. Млъкна.

Аз много обичам да споря с мъже (спор, не дърлене), и може би затова много бързо усещам кога човекът наистина има различна теза и кога се мъчи да се прави на интересен. Общо взето, гледам интонация и мимики. Човек, когато спори, е сериозен и замислен, и отговаря с аргумент: "Да, но...", "Не съм съгласен..." "Ами аз смятам, че..." . Ако ми отговаря с "4real?", "Сериозно ли?" и особено ако ми се ухили, е аут.
Заподозра ли, че нещо е off, оттам нататък просто можеш да станеш и да си тръгнеш. Не давам шансове в това отношение. За мене е проява на крайно неуважение.
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #968 -: Декември 09, 2013, 20:04 »

Е че не си носят калкулаторите, не си носят, ясно, то и аз не съм правил реално проучване на поне 100 ПУА-та, всеки от тях по 100 сета, и колко им е успеваемостта, обаче грубо като съм видял 40-50 сета от различни хора, мога да направя груба сметка.

Именно, въпрос на избор. Обаче ето ти ги и хората като Пуяка, дето не избират едното или другото, а просто си търсят оправдания, вместо да осъзнаят, че все още не са толкова добри колкото си мислят - горния ми пример за аматьора бол-ист. И това както всяко друго нещо, било то спорт, компютърна игра, изкуство, трениране или свалки, изисква време, хъс и усилия, до такава степен, че вече нещата да ти се набият в главата. Аз например знам английски на такова ниво, че като прочета едно изречение веднага мозъкът ми засича ако в него има грешка, без дори първоначално да мога да обясня каква е точно и как би трябвало да е. Това е защото съм развил инстинкт за чуване на това как звучи правилното, съответно всичко което не звучи правилно е грешно. Имай предвид, че аз английска граматика почти не съм учил, а от това дето съм учил, не съм запомнил особено, и пак знам по-добре от тези дето рицитираха правилата в даскало. Същото го наблюдавах и в компютърните игри като играя с много добри играчи. Гледам ги и си викам "брех, как пък точно в тоя момент знаеха, че противникът им ще е там, и как предвидиха че точно сега ще изтекат 40 секунди и ще са на перфектното място за да направят еди какво си". Все едно всичко им се получава естествено и перфектно, а всъшност просто са много добри, до такава степен, че мозъкът им е минал през 10000 варианта и работи ходове напред, и то на автопилот, без дори да се напъва.

А пуяка вместо да се напъне и да каже "и аз ще стана толкова добър че ми се получава с лекота, просто в момента не съм" от самото начало нагласата му е "бе не че аз съквам, просто има други причини да не ми се получава". Отиди, свали 20 момичета, и ако на 21-та не ти се получи ще ти повярвам, че сигурно котката й е умряла. Ама не може никога да не ти се получава (нали ако беше, сигурно щяхме да се сме чули досега адът да е замръзнал Ухилен ), сиреч уменията ти да смучат, и да стоиш и да се обясняваш как всяка жена си намира супер малоумна причина да те отсвири, само защото светът се е наговорил да е против теб.
Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #969 -: Декември 09, 2013, 21:04 »

Обаче ето ти ги и хората като Пуяка, дето не избират едното или другото, а просто си търсят оправдания

Ще ми се когато обсъждаме даден проблем или казус Буквалиста да не го приписва винаги на Пуяка, че си търси оправдание за нещо, защото Пуяка понякога се включва по проблеми, които ни най малко ги няма самия той.
Разбирам нуждата на Буквалиста да посочи с пръст и да сдъвче някого назидателно, обаче Пуяка нито страда от лиспа на пари, нито живее с мама, нито е останал девствен, нито другите проблеми по които пише го мъчат чак пък толкова, че да си търси оправдания....
Само отбелязвам.
Специално за Буквалиста

А колкото до умрелите котки:

Пуяк, то по тая логика винаги може да си казваш и да се утешаваш, че не ти се получава, щото има котешка епидемия и на всички жени са им умрели котенцата точно тоя ден...

Опитвам се да ти покажа, че монетата има две страни. Не бързай да иронизираш.
Не винаги когато прочетем неуспешен репорт непременно мъжа е влязъл с тих глас и лоша енергия. Обикновено кой чел-недочел, това счита че е причината.
Да кажем че е нормално 10-ина % да са успешните сетове за добър ПУА. Нима в другите 90 същия тоя успешен ПУА влиза като шушумига, та го режат?
В случайте, когато на Берсерк не му се получава той ли влиза като нещастник?
Или по една или друга причина мацките не го харесват или си имат лични задръжки и точно в тоя момент не им се говори точно с него?
Ми след като не им се говори с него в 90% от случаите, значи май не е точно в неговите ръце- той си е един и същи. Уверен, тестостеронен, настъпателен и какво беше още...
Обаче 90% мацки го режат в крайна сметка. По причини твърде близки до тази, че котката им е умряла.
Другия вариант  е да приемеш, че в 90% от случаите той ги заговаря като шушумига.
Кажи ми кой от двата варианта е по-достоверен според теб
Активен

sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #970 -: Декември 09, 2013, 23:51 »

Когато готин мъж ти каже, че си готина => положителен ефект
Когато смотан мъж ти каже, че си готина => подмазване и нийди
Когато готин мъж ти каже, че си смотана => вероятно казва истината
Когато смотан мъж ти каже, че си смотана/говориш глупости и тн, без това да е така => вероятно го е яд, че не му обръщаш внимание и цели да си отмъсти или да ти сваля ранга изкуствено...

Пак не става ясно кой е готин и кой е смотан и кой определя това.
Тоест очевидно Здрач го определя за себе си, което е и правилно.....но има малко конфликт на интереси - хем държи хляба (секса), хем държи ножа (определя с кого)
И ако я срещнеш в настроение и я изчукаш си готин пич, а ако и е криво по някаква причина и не успееш си тъпанар.
А па ти си си все един и същ Намигване

Добре де, PU_як, ако хлябът и сиренето са в жената и приемем, че всичко зависи от моментното и състояние, тогава каква е ролята на мъжа?

По темата: като правя секс ще си мисля за теб (казва ти, че ще се чука, ама не с теб) 
Активен

обикновен спамер
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #971 -: Декември 10, 2013, 01:00 »

Ще ми се когато обсъждаме даден проблем или казус Буквалиста да не го приписва винаги на Пуяка, че си търси оправдание за нещо, защото Пуяка понякога се включва по проблеми, които ни най малко ги няма самия той.
Разбирам нуждата на Буквалиста да посочи с пръст и да сдъвче някого назидателно, обаче Пуяка нито страда от лиспа на пари, нито живее с мама, нито е останал девствен, нито другите проблеми по които пише го мъчат чак пък толкова, че да си търси оправдания....
Хубаво. Виждам че почваш да го приемаш малко твърде навътре, и да има наранени чувства, ок, няма да ти приписвам нищо вече. Просто някак си презункпционираме, че щом някой повдига въпрос "от коя страна да я заговарям" и "кво да правя в метрото", или "бе то пари трябват, иначе не става", "то не зависи от мен, така че май няма много смисъл", аз както мисля че и повечето други решаваме, че това е проблем на автора, а не че просто си спори за спорта.

Иначе споко, свали гарда, ако ще дъвча нещо за назидание, винаги мога да подхвана спарки, и тоя новата звезда, дето май е гаджето му (lul Усмивчица ). Не исках да го приемаш така...до един момент. Усмивчица Ама вече пак не искам, откакто насочиха вниманието ми към това че имало цели 5 човека дето не ме харесвали (брех тея гадини се въдят бързо бре), реших да съм по учтив и толерантен в изказа си. Ще си ви псувам само на ум.

Само се надявам, това че пуяка имал достатъчно пари и не бил девствен, да не е пак някаква сложна метафора, която не разбирам, защото ще се доверя и ще го приема буквално. Или може би метафората е това че съм буквалист, и всъшност съм буквалист, заради това, че приемам че ме наричаш буквалист, а всъшност не съм, а ти го казваш метафорично, което все пак означава че съм буквалист, което води до това, че си прав, че съм буквалист, въпреки че е метафора, която аз понеже съм буквалист не разбирам. Усмивчица Буквално.

По темата нямам какво да кажа, защото вече забравих какви бяха тезите на двете страни, като гледам май само си опозиционирате, докато на единия не му се доспи. Усмивчица
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #972 -: Декември 10, 2013, 09:26 »

Aбе гледай да не се простреляш в крака така. Правили са ми го това доста.

Е ти не си средната жена. Защо даваш пример със себе си какво не би проработило - то при теб нищо не работи, освен 3 месеца чат по скайп, проверка за МБТИ съвместимост, размяна на пароли за фейсбука, и натривка на пениса - чак тогава пуси.

То вярно, че има оптимална стратегия за всяка жена, но отде толкова енергия като я срещнеш първо да я опознаеш, да прецениш каква е, и да решиш как най-правилно ще я свалиш? Това е неефективно (освен ако не си срещнал Единствената).
Много по-лесно е да имаш една дифолт стратегия, която да е оптималната за примерно 2/3 от жените на тоя свят. Ако се случи да попаднеш на някоя от малцинството, която ти направи това:
Не го удостоих с отговор, само го погледнах. Млъкна.
тогава просто адиос и некст.
Активен
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #973 -: Декември 10, 2013, 13:10 »

Абе като гледам, говорехте ми нещо за 90% неуспех при свалките (Пуяка ли беше) и numbers' game... та посмали тия 2/3 на тази част от тях, които реално ебеш. Щото това, че някаква се усмихва и ти се кефи привидно, не значи, че те харесва.

Цитат
Защо даваш пример със себе си какво не би проработило - то при теб нищо не работи, освен 3 месеца чат по скайп, проверка за МБТИ съвместимост, размяна на пароли за фейсбука, и натривка на пениса - чак тогава пуси.

Не ми се подигравай, стоунче, че си женски татко - един ден като порасне дъщеричката ти, от сърце ѝ пожелавам да е от моята 1/3 ли, 1/9 ли, загубих ви статистическите спатии вече.
Това като отговора ми към един пич - той ми вика аре излизаме, йок, имам приятел. И той "к'во от това - ти за едно гадже се тревожиш - толкова ли си скучна?" "Да - толкова... а на тебе ти пожелавам много интересна приятелка да си намериш..."

Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #974 -: Декември 10, 2013, 13:25 »

Абе като гледам, говорехте ми нещо за 90% неуспех при свалките (Пуяка ли беше) и numbers' game... та посмали тия 2/3 на тази част от тях, които реално ебеш.

Оптимална стратегия наричам тази, която ти дава максимален краен процент успеваемост.

Все едно тръгвам за риба - има харпун 45см, 60см, 90см, 100, всякакви видове за големи и малки риби. Отделно има накрайници тройка, четворка, шестица, или обикновено единично копие, за скали, за пясък, за мътна вода, за бистра вода... Ако знам за каква точно риба тръгвам, ще си взема точно нужното оборудване. Но ако просто тръгвам на риба без да знам какво ще има днес? Всичките ли да ги мъкна, да се накачуля с железа че да потъна на дъното? Ще си взема един универсален харпун 60 с тризъбец - с него знам, че примерно мога да забода с 50% шанс 2/3 от рибите, които срещна.
Има къс харпун с мек връх, идеален за попчета, да речем можеш да ги ковнеш с 80% шанс. Ама попчетата са само 10% от рибите в морето. Е 0.5*0.66>0.8*0.1 затова тръгвам с универсалния харпун (освен ако днес не ми се ядат баш попчета).

Така и като срещнеш нова мацка, на която искаш да се пробваш - давай универсалната стратегия. С нея ще имаш някакъв шанс, по-висок от нишовите стратегии. Иначе трябва да инвестираш време да откриеш коя точно нишова стратегия ще е най-добра за конкретния случай.
Активен
xdm
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

Профил
« Отговор #975 -: Декември 11, 2013, 14:51 »

Теорията на Мистери, че влизаш винаги с по-нисък ранг отдавна е отречена и оборена.

Добре де, ти винаги ли си с по-висок ранг от пичките, които сваляш?
Не си използваш потенциала ако е така.
Ако Берсерка се оценява на 9 или 10 по мъжката скала, е съвсем нормално да влиза винаги с по-висок ранг.
Активен
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #976 -: Декември 12, 2013, 01:59 »

Абе като гледам, говорехте ми нещо за 90% неуспех при свалките (Пуяка ли беше) и numbers' game... та посмали тия 2/3 на тази част от тях, които реално ебеш.

Оптимална стратегия наричам тази, която ти дава максимален краен процент успеваемост.

Все едно тръгвам за риба - има харпун 45см, 60см, 90см, 100, всякакви видове за големи и малки риби. Отделно има накрайници тройка, четворка, шестица, или обикновено единично копие, за скали, за пясък, за мътна вода, за бистра вода... Ако знам за каква точно риба тръгвам, ще си взема точно нужното оборудване. Но ако просто тръгвам на риба без да знам какво ще има днес? Всичките ли да ги мъкна, да се накачуля с железа че да потъна на дъното? Ще си взема един универсален харпун 60 с тризъбец - с него знам, че примерно мога да забода с 50% шанс 2/3 от рибите, които срещна.
Има къс харпун с мек връх, идеален за попчета, да речем можеш да ги ковнеш с 80% шанс. Ама попчетата са само 10% от рибите в морето. Е 0.5*0.66>0.8*0.1 затова тръгвам с универсалния харпун (освен ако днес не ми се ядат баш попчета).

Така и като срещнеш нова мацка, на която искаш да се пробваш - давай универсалната стратегия. С нея ще имаш някакъв шанс, по-висок от нишовите стратегии. Иначе трябва да инвестираш време да откриеш коя точно нишова стратегия ще е най-добра за конкретния случай.

Stone - Поздрав с "И ловец съм и рибар съм"  Цепиш мрака и мътиш водата... евала Усмивчица  :laugh:

А за Пуяк-а, какво толкова се връзвате на глупости, явно е, че оправданията са втората му природа(единственото добро оправдание е в името му:) ). Пуяк нищо лично, не те познавам ама от това, което виждам съдя, че си доста груб, когато трябва да направиш комплимент и когато искаш да правиш комплименти си сигурно сладникав, явно нямаш голям успех с жените, че да казваш, че е нормално за теб 90% от опитите да са провал. Пробвай, да излизаш няколко вечери без да имаш за цел да сваляш, жени/момичета и просто наблюдавай, ще видиш къде бъркат повечето и къде може да си по-продуктивен от тях.
Спри да се оправдаваш, за каквото и да е било, хубаво е, че споделяш, ама да изкарваш една умряла котка виновна(и още няколко оправдания от този род), че си некадърен в свалките не ти прави чест и това се вижда. Приеми се такъв какъвто си, помоли някой по-опитен да ти опише грешките и започни да ги отстраняваш, това е.
Виждам, че женската част от форума е активна и дава доста съвети, полезни съвети, вместо да спориш за всичко, приеми техните съвети и ще усетиш разликата, дори на най-големия АЛФА не му е излишна скромност и смелост да признае, че не знае.
Разликата е, че успешните използват незнанието в своя полза, а неуспешните в безсмислени спорове.

Успех

Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #977 -: Декември 12, 2013, 08:36 »

явно нямаш голям успех с жените, че да казваш, че е нормално за теб 90% от опитите да са провал.

Айде още един буквалист....
Не бе пич, спести ми тоя състрадателн тон, не съм го закъсал толкова колкото сте си наумили един-двама тука. И ти ли е разбра, че говориме за нещата по принцип, а не от първо лице винаги Тъжен
Верно че е форум, ама каква е тая мания да раздавате непременно съвети на който трябва и на който не трябва.
Само се включих за да питам - на теб повече от 1 на 10 ли ти връзва, та смяташ че 90 % провал са нещо грандиозно? Шокиран
Активен

zaiki
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил
« Отговор #978 -: Декември 12, 2013, 11:45 »

Я да ви върна малко в темата. Как ще реагирате на шитка на непознато момиче на улицата. Само  "Здрасти" й казвам и тя "Бързам" Намигване ?
Активен
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #979 -: Декември 12, 2013, 18:56 »

Я да ви върна малко в темата. Как ще реагирате на шитка на непознато момиче на улицата. Само  "Здрасти" й казвам и тя "Бързам" Намигване ?
Това не е шитка, идиот такъв. Момичето бърза.
Активен

Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 70
  Изпечатай  

Отиди на: