Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 01:17:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Изпечатай  
Автор Тема: Едно ново начало.  (Прочетена 32526 пъти)
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 782

Профил
« Отговор #90 -: Юни 07, 2016, 20:34:48 »

Първо да кажа, че много ми хареса как ги спираше вчера. Без да търсиш реакция, без никакъв хумор, спокойно и уверено заставаш пред тях и ги заковаваш like a boss. От тези които спря две бяха висок ранг и една среден. А първата говореше по телефона, като я апроучна.

Това което видях в трите сета накратко - спираш ги перфектно и създаваш атракшън. Независимо какви думи ползваш. Дори без да ги забавляваш, само с мъжко поведение, с доминантност , с водене на разговора момичетата ти се кефят и захапват. Като резултат спират да вървят заставате един срещу друг, ти си облегнат назад, спокоен, говориш им уверено, сменяш темите. И след известно време се вижда , че тя почва да ти се кефи яко - гледа със светнали очи, отговаря с ентусиазъм, влиза ти във фрейма, следва те.

Обаче отстрани изглежда сякаш ти по никакъв начин не прихващаш тези сигнали и не разбираш, че мацката вече ти се кефи. Просто продължаваш със същото - доминираш я, водиш разговора, продължаваш да влагаш енергия. Държиш я на растояние, сякаш ти трябва още привличане, за да си абсолютно сигурен, че можеш да минеш на по-натурален разговор без да я отблъснеш. А всъщност точно дистанцията, която пазиш в този момент (емоционално) и прекаленото влагане от твоя страна, без да и дадеш възможност да те опознае и да инвестира в теб, я карат да угасне.

Когато момичето ти се кефи по този начин и се усещаш, че е готова да те следва, можеш спокойно да намалиш енергията и интензивността , с която и въздействаш. Да минеш на по натурален разговор, с по ниска енергия. Да се отдръпнеш малко, да и дадеш възможност и тя да се поинтересува от теб. Да я предизвикаш да те гони и да ти докаже, че те заслужава. Да я квалифицираш, когато те следва и опитва да се доказва, а след време да счупиш рапорта и отново да я пушнеш и да я предизвикаш. Да я прекараш през различни емоции и да и  покажеш какви са границите и критериите ти . Да и дадеш възможност да се впише в тях. И накрая като награда да я клозиш Усмивчица

Пропускането на тази възможност да минеш на по-натурален разговор прецаква сета.  Ти си непрекъснато с висока енергия и и говориш с неебателен тон, пускаш бъзици, предизвикваш я и тн. А тя показва, че те харесва и се чуди защо не може да разговаря нормално с теб. Защо не и даваш възможност да те доближи. И разговора става малко неестествен и напомпан. Сякаш се страхуваш да забавиш темпото и да се разкриеш пред нея.

Другите работи ги обсъдихме подробно вчера. Знаеш къде трябва да пипнеш за да се подобрят нещата и съм сигурен, че ще го направиш.

Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #91 -: Юни 07, 2016, 21:13:23 »

Пропускането на тази възможност да минеш на по-натурален разговор прецаква сета.  Ти си непрекъснато с висока енергия и и говориш с неебателен тон, пускаш бъзици, предизвикваш я и тн. А тя показва, че те харесва и се чуди защо не може да разговаря нормално с теб. Защо не и даваш възможност да те доближи. И разговора става малко неестествен и напомпан. Сякаш се страхуваш да забавиш темпото и да се разкриеш пред нея.

А! Ето това е много важно!
Повече хора, които се занимават с пикъп, трябва да го осмислят.
Не познавам Уорзона, но веднага си го представих. И усещането, което създава. Много добри играчи са се простреляли в крака именно по този параграф - кефи те някой, но крачката от "този е интересен" до "този пък какво се прави на интересен" е малка.
Няма нужда нон стоп да алфеете, да доминирате, да се правите на много важни. Създава се една изкуственост в разговора, преграда и вместо да сте "съюзници", вие само се надприказвате и надигравате кой ще затапи повече другия и ще натрупа повече точки. То хубаво фрейм, но това не е някакво състезание колко остроумия ще изстреляш в минута и колко пъти ще наложиш фрейма си. Дай й възможност да е участник. Не само да наблюдава отстрани ти колко си велик.
Пресолява манджата това алфеене и неебателност. А както знаем, дозата прави отровата.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1938

Профил WWW
« Отговор #92 -: Юни 07, 2016, 21:20:16 »

Уорзон,

аз пък ще ти кажа нещо друго. Ти си готино момче, това, което най-ми харесва в теб е, поне от това, което знам, че не се правиш на какъвто не си.

Проблемът ти е, че в момента искаш да се изкараш най-великия, последна истанция и да блокнеш всеки, който не ти пляска колко велил пикапер си. Ок, файн.

Виждам имаш солидна подкрепа и от Берсерка.

Само ще ти кажа, че и аз голям го вадех във форума, исках като теб да ме признаят и да ми кажат - ето ти си наравно с Берсерка и Слеъра.

Второто, което ще ти кажа, че лично в момента съм щастлив, и ми е достатъчна една жена, пък ако ще ти да изпонаебеш цяла София.

Трето, много съм благодарен на Берсерка за всяка помощ, но това не значи, че няма да си кажа какво мисля. Не смятам, че съм го обидил с нещо, просто казах, че не е нужно да ти пази гърба като майка орлица и че не всеки може да стане добър пикапьор като Берсерк.

Берсерк го уважавам изключително много, много ми е помогнал с някои негови виждания и съвети, но в същото време има някои виждания, които аз не споделям и не харесвам. И това е хубавото на света и форума - да се срещнат хора с различни виждания и съвети, да има спор, конфликт, и там всеки да намери истината.

А ти искаш да ти направиме една стерилна среда и там само да ти пляскаме. И да казваме, че пикапът е манната небесна и единствения път към щастието. И аз харесвам пикапа, но това не значи, че ще го издигна в култ.

А иначе аз все повече съм съгласен специално за теб са направят една стерилна тема/раздел, където да пишеш само ти, Берсерк, Слеъра, и Илиян да речем, и всичко да е само хвалебствия за сетовете ти, а ние останалите дето не сме ебали от над година ще четем и ще пляскаме.  Усмивчица

С най-добри чувства. Усмивчица
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #93 -: Юни 07, 2016, 22:58:09 »

Айде стига вече!
Казвайте си какво си мислите един за друг на лично...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #94 -: Юни 08, 2016, 12:41:13 »

Реп. за priZdrachna за следното:
Цитат
Няма нужда нон стоп да алфеете, да доминирате, да се правите на много важни. Създава се една изкуственост в разговора, преграда и вместо да сте "съюзници", вие само се надприказвате и надигравате кой ще затапи повече другия и ще натрупа повече точки. То хубаво фрейм, но това не е някакво състезание колко остроумия ще изстреляш в минута и колко пъти ще наложиш фрейма си. Дай й възможност да е участник. Не само да наблюдава отстрани ти колко си велик.

Все по-често забелязвам, че явно е голям проблем за повечето хора да бъдат естествени, да бъдат себе си. Не знам откъде идва тази "мода" всеки да иска да прилича на някой друг и да му подражава.
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #95 -: Юни 08, 2016, 13:06:28 »

Голям проблем е. И мъже, и жени да се правят на интересни, е много глупаво и отблъскващо. Някои хора просто не знаят кога да спрат. И си казваш "мислех го за готин, но явно само се прави на такъв, а всъщност избива комплекси" и веднага ти се изпарява първоначалното добро впечатление. Аз даже и познати, които се държат така, режа, не само мъже. Не ми трябват в живота изкуствени хора, които ми се правят на важни, вместо да се държат непринудено и естествено. А най са ми смешни жените, чието поведение варира в зависимост от това има ли мъже в компанията или не. Усмивчица
Активен

Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #96 -: Юни 08, 2016, 17:11:37 »

Да си естествен определно е огромно предимство.Не всеки обаче е готов да погледне истината в очите, да загърби егото и да си каже "аз съм такъв и такъв, в това съм силен, в това съм слаб, това е за мен, онова не е" с риска да бъде отритнат и да не се впише в даден обществен стереотип и стандарт.За доста хора една от най-големите болки е именно да не бъдат приети от мнозинството и да не получат внимание.Да слагаш маски обаче е доста изморително и не бих казал, че може да ти донесе вътрешен мир и удовлетворение от живота.Иначе лицемерното и насилено поведение си личи от километри, дори по единия смях може да разбереш дали човек е искрен или се напъва заради останалите.

А най са ми смешни жените, чието поведение варира в зависимост от това има ли мъже в компанията или не. Усмивчица
  Е и мъжете го правят това... Със сигурност си ставала свидетел на хвалби, опашати истории и надлъгване между мъже в компанията на готина мацка... Само дето между добри приятели примерно се наблюдава някакво разбирателство и "кодекс на честта" като стане въпрос за мацки.А при жените две много добри приятелки може да си избодат очите и да си станат кръвни врагове буквално за дни, ако случайно си харесат един и същи мъж..
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #97 -: Юни 08, 2016, 17:28:07 »

Да си естествен определно е огромно предимство.Не всеки обаче е готов да погледне истината в очите, да загърби егото и да си каже "аз съм такъв и такъв, в това съм силен, в това съм слаб, това е за мен, онова не е"

Основния мотив да не си естествен, според мен не е самозалъгването и отказа да приемеш истината, а очакванията, които се прожектират върху поведението и личността ти. Вид мимикрия, която упражняват както жените, така и мъжете. Ако щете адаптация и това е съвсем човешко поведение.

Голям проблем е. И мъже, и жени да се правят на интересни, е много глупаво и отблъскващо. Някои хора просто не знаят кога да спрат. И си казваш "мислех го за готин, но явно само се прави на такъв, а всъщност избива комплекси" и веднага ти се изпарява първоначалното добро впечатление. Аз даже и познати, които се държат така, режа, не само мъже. Не ми трябват в живота изкуствени хора, които ми се правят на важни, вместо да се държат непринудено и естествено. А най са ми смешни жените, чието поведение варира в зависимост от това има ли мъже в компанията или не. Усмивчица

Който не се е сблъсквал с трудности не носи комплекси, носят ги и възрастните и неосъзнатите деца. Как може да постигнеш съществуване без комплекси? Как можеш да ги преодолееш и ако това стане, не си ли вече отдавна изстинал в гроба  Засрамен По-скоро е важно какви стъпки предприемаш, за да се справиш с тези страхове и проблеми, не наличието им. Дали ако си гладувал дълго време ще се отдадеш на треската да задоволиш всички отложени разходи и плащания или ще се възползваш от финансовата си дисциплина? Дали ако до късно си бил девственик ще се гмурнеш в цикъл от отчаяние или ще се фокусираш върху споделеното удоволствие?

Точно подобни белези и болежки създават самобитни характери. Както пише в един разказ на Чудомир "характери брадче...на едни им миришат краката, други обичат да  люпят семки".
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #98 -: Юни 09, 2016, 05:45:07 »

А иначе аз все повече съм съгласен специално за теб са направят една стерилна тема/раздел, където да пишеш само ти, Берсерк, Слеъра, и Илиян да речем, и всичко да е само хвалебствия за сетовете ти, а ние останалите дето не сме ебали от над година ще четем и ще пляскаме.
Ама то и Уорзон май не е ебал от една година, или поне от зимъска - май оттогава не е пускал репорт за клоуз? Може би в това е проблема Уорзон - влизаш в един цикъл дето колкото повече не ебеш, толкова по-трудно става да ебеш. Гледай да го прекъснеш по-скоро, ако ще да не е с високорангова мацка.
Защото и обратното го има - като почнеш да чукаш много, чукаш все по-много. Мацките ги надушват тия работи. Зад майтапите може би си казват "абе тоя май не е топвал плувката от доста време". И обратното - когато надушат чужд пуси джус по тебе, си казват "я да не се чудя много, че някоя по-нахална от мене ще ми го открадне тоя готин пич".
Активен
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #99 -: Юни 09, 2016, 10:24:31 »

Цитат
Защото и обратното го има - като почнеш да чукаш много, чукаш все по-много. Мацките ги надушват тия работи. Зад майтапите може би си казват "абе тоя май не е топвал плувката от доста време". И обратното - когато надушат чужд пуси джус по тебе, си казват "я да не се чудя много, че някоя по-нахална от мене ще ми го открадне тоя готин пич".
АБСОЛЮТНО точно! Не знам що така става, ама и при мен е така - нема, нема, нема и изведнъж - по няколко! И става мазало  Тъжен И човек не може да си направи графика като хората...
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #100 -: Юни 09, 2016, 12:14:12 »

Цитат
АБСОЛЮТНО точно! Не знам що така става, ама и при мен е така - нема, нема, нема и изведнъж - по няколко! И става мазало  Тъжен И човек не може да си направи графика като хората...

Много сте разводнили темата - но това е стара истина... Моята теория е, заради миризмата на другите жени е (като цяло миризмите играят доста силна роля при привличането) - влияят и подсъзнателно показват на жената, че си вече пре-селектиран, и от там тя много по-лесно отваря краката... И за който не е правил или не прави секс //краб, уарзон няма се плашите (... бъзикам се Намигване)// има решение - жена-приятелка - прегръщаш я за няколко минути да ти даде малко мирис и си готов -> бетъл-ранг +2... ако я накараш и да се поизпоти върху теб (примерно да й помагаш, докато прави набирания) направо +3 Ухилен...
Активен

I'm a very special kind of monster
Daweaz
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 128

"Memento mori"

Профил
« Отговор #101 -: Юни 09, 2016, 13:34:34 »

Вие Уорзона не го мислете.Секс е правил по-скоро отколкото си мислите.  Ухилен
Активен

Бъди мъж на пук на педер*сти !
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #102 -: Юни 09, 2016, 16:46:09 »

Цитат
Моята теория е, заради миризмата на другите жени е (като цяло миризмите играят доста силна роля при привличането) - влияят и подсъзнателно показват на жената, че си вече пре-селектиран, и от там тя много по-лесно отваря краката... И за който не е правил или не прави секс //краб, уарзон няма се плашите (... бъзикам се Wink)// има решение - жена-приятелка - прегръщаш я за няколко минути да ти даде малко мирис и си готов -> бетъл-ранг +2... ако я накараш и да се поизпоти върху теб (примерно да й помагаш, докато прави набирания) направо +3 Grin...

Ухилен Ухилен Засрамен Засрамен Засрамен
Активен

Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Изпечатай  

Отиди на: